De Gelukswandeling: vanaf nu in Boekhout!

03
/04
/2025

Voor de  “ Gelukswandeling” moet je dit jaar in Boekhout zijn. Deze route naar geluk vertrekt aan de Jorishoeve in de Boekhoutstraat 35 in Boekhout. Een toffe wandeling van om en bij de 5 kilometer leidt je langs de mooiste, leukste en interessantste plekjes van het mooie Boekhout.

Je ‘gelukkig voelen’ of ‘gelukkig zijn’: wat is dat precies?

Tijdens de Gelukswandeling ontdek je aan de hand van 16 informatieborden stap voor stap hoe je aan je geluksgevoel kan werken! Hoe kan je je meer verbonden voelen met anderen, werken aan een goed gevoel of meer jezelf zijn? En hoe ga je om met de kleine en grote dingen die je uit balans brengen?

Onderweg verzamel je info en concrete tips uit de Geluksdriehoek van Gezond Leven om zelf mee aan de slag te gaan.

De verschillende doe-opdrachten maken het een leuke activiteit om samen met familie en vrienden of net alleen te ontdekken. Bouw al wandelend aan je geluk en versterk zo je fysieke én mentale gezondheid!

De Gelukswandeling is een initiatief van de lokale preventiewerking Haspengouw, een samenwerkingsverband van 5 Haspengouwse gemeenten.